209 ₴
Застосування:
Suzuki Swift III 1.5 (RS415, ZC21S) -- M15A -- 02.2005 - 2026| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2013, Рік випуску автомобіля, 2007, 2022, 2009, 2023, 2005, 2018, 2006, 2011, 2021, 2017, 2014, 2012, 2019, 2024, 2015, 2008, 2016, 2025, 2020 |
| Код запчастини | FA-819S |
| Кросс-номери | 1378062J00;1378062J00000 |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Swift |
| Стан | Новий |
| Довжина | 231.5 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 42 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |