230 ₴
Застосування:
Hyundai i10 II 1.0 -- G3LA -- 08.2013 - 12.2019| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2023, 2017, 2016, 2013, Рік випуску автомобіля, 2018, 2025, 2014, 2019, 2022, 2024, 2020, 2021 |
| Код запчастини | FA-H19S |
| Кросс-номери | 28113B9000 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Стан | Новий |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 36 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |