237 ₴
Застосування:
KIA Cerato I 1.6 -- G4ED -- 04.2004 - 12.2009| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2009, 2008, 2004, 2005, 2007, 2006 |
| Код запчастини | FA-K33S |
| Кросс-номери | 281132F800;S281132F800 |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Стан | Новий |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 44.5 мм |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |