305 ₴
Застосування:
Honda Civic VII 1.4 (ES4) -- D14Z5 -- 12.2000 - 09.2005| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2004, 2002, 2001, 2003, 2005 |
| Код запчастини | RU-473 |
| Кросс-номери | 52365S6M004 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Стан | Новий |
| Довжина | 46 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |