378 ₴
Застосування:
Nissan Patrol Iii/1 2.8 (W160) -- L28 -- 07.1980 - 08.1988| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1984, 1982, 2004, 1995, 1989, 2015, 2001, 2008, 2011, 2025, 2018, 1991, 2010, 1994, 1992, 2013, 2002, 2020, 2016, 2017, 2007, 2024, 2003, 1979, 1980, 2022, 1987, 1981, Рік випуску автомобіля, 1999, 1983, 2009, 2006, 2023, 2005, 1997, 1985, 1990, 2000, 1986, 2014, 2012, 1993, 1988, 2019, 1998, 2021, 1996 |
| Код запчастини | RU-119 |
| Кросс-номери | 5456001J00 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Patrol |
| Стан | Новий |
| Довжина | 50.2 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 60.3 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |