415 ₴
Застосування:
Toyota Land Cruiser Prado 4.0 V6 VVT-i (GRJ150_, GRJ125_, GRJ150) -- 1GR-FE -- 08.2009 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2015, 2008, 2011, 2025, 2018, 2010, 2013, 2002, 2020, 2016, 2017, 2007, 2024, 2003, 2022, Рік випуску автомобіля, 2009, 2006, 2023, 2005, 2014, 2012, 2019, 2021 |
| Код запчастини | RU-247 |
| Кросс-номери | 4863260020;4863260040;4863204010;4863204020 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, FJ Cruiser |
| Стан | Новий |
| Довжина | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Сумісність із моделлю | FJ Cruiser, GX, Land Cruiser |
| Країна реєстрації бренду | Італія |