817 ₴
Застосування:
Land Rover Freelander I 1.8 i 16V 4x4 -- 18 K4F -- 02.1998 - 11.2000| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2004, 1999, 2002, 2006, 2001, 2003, 1998, 2005 |
| Код запчастини | RU-L02 |
| Кросс-номери | RBX101780;RBX101860 |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Стан | Новий |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 20 мм |
| Діаметр зовнішній | 78 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |