471 ₴
Застосування:
Mitsubishi L200 / Triton 2.5 DI-D 4WD (KB4T) -- 4D56-HP -- 11.2005 - 12.2015| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2008, 2011, 2025, 2018, 2010, 2013, 2020, 2016, 2017, 2007, 2024, 2022, Рік випуску автомобіля, 2009, 2006, 2023, 2005, 2014, 2012, 2019, 2021 |
| Код запчастини | RU-556 |
| Кросс-номери | MR992256 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi, Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200 |
| Стан | Новий |
| Довжина | 66 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |