341 ₴
Застосування:
Mitsubishi L200 2.4 4WD (K75T) -- 4G64 (16V) -- 06.1996 - 12.2007| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2001, 2015, 2008, 2011, 2025, 2018, 2010, 2013, 2002, 2020, 2016, 2017, 2007, 2024, 2003, 2022, Рік випуску автомобіля, 1999, 2009, 2006, 2023, 2005, 1997, 2000, 2014, 2012, 2019, 1998, 2021, 1996 |
| Код запчастини | RU-5182 |
| Кросс-номери | MB633820;MR184880;MR267091 |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Pajero Sport, L200, Pajero |
| Стан | Новий |
| Висота | 48 мм |
| Діаметр внутрішній | 17.8 мм |
| Діаметр зовнішній | 43 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |