302 ₴
Застосування:
Chevrolet Aveo / Kalos 1.2 -- LMU -- 04.2008 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2008, 2011, 2025, 2018, 2010, 2013, 2020, 2016, 2017, 2024, Рік випуску автомобіля, 2009, 2023, 2021, 2014, 2012, 2019, 2022 |
| Код запчастини | RU-W25 |
| Кросс-номери | 96535069 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Стан | Новий |
| Довжина | 64.5 мм |
| Діаметр внутрішній | 20.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 45.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |