Застосування:
Toyota Land Cruiser 200 4.6 V8 (URJ202W) -- 1UR-FE -- 01.2012 - 2026| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2015, 2008, 2011, 2025, 2018, 2010, 2013, 2020, 2016, 2017, 2024, Рік випуску автомобіля, 2009, 2023, 2021, 2014, 2012, 2019, 2022 |
| Код запчастини | RU-2384 |
| Кросс-номери | 4863260030 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Стан | Новий |
| Довжина | 62 мм |
| Діаметр внутрішній | 17 мм |
| Діаметр зовнішній | 53 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |