263 ₴
Застосування:
Nissan Urvan 2.4 i -- Z24i -- 05.1989 - 09.1993| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 1984, 1982, 2004, 1995, 1989, 2001, 2008, 2011, 1991, 2010, 1994, 1992, 2002, 2007, 2003, 1987, 1983, 2009, 2006, 2005, 1997, 1985, 1990, 2000, 1986, 2012, 1993, 1988, 1998, 1999, 1996 |
| Код запчастини | RU-110 |
| Кросс-номери | 5456001G00;545600F001;54560VK300 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Urvan |
| Стан | Новий |
| Довжина | 81 мм |
| Діаметр внутрішній | 18 мм |
| Діаметр зовнішній | 41 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |