378 ₴
Застосування:
Chrysler Voyager IV 2.4 -- EDZ -- 02.2000 - 12.2008| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2004, 2002, 2006, 2007, 2003, 2001, 2008, 2005 |
| Код запчастини | RU-C16 |
| Кросс-номери | 4684120 |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager |
| Стан | Новий |
| Довжина | 68 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 39.4 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |