352 ₴
Застосування:
Nissan X-trail I 2.0 4x4 -- QR20DE -- 07.2001 - 01.2013| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2004, 2013, 2002, 2012, 2009, 2006, 2003, 2007, 2011, 2001, 2005, 2008 |
| Код запчастини | RU-163 |
| Кросс-номери | 545008H310;545008H31A;545018H310;545018H31A;545608H300 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Стан | Новий |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 14.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 39 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |