302 ₴
Застосування:
Subaru Forester 2.0 AWD (SF5) -- EJ202 -- 08.1997 - 09.2002| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2002, 2001, 1998, 1999, 1997 |
| Код запчастини | RU-703 |
| Кросс-номери | 20201FC020 |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester |
| Стан | Новий |
| Довжина | 55 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.5 мм |
| Діаметр зовнішній | 37 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |