299 ₴
Застосування:
Nissan Pick UP 2.5 D 4WD -- TD25 -- 02.1998 - 04.2005| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2004, 1999, 2002, 2001, 2003, 1998, 2005, 1997 |
| Код запчастини | RU-1159 |
| Кросс-номери | 545602S600 |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |