399 ₴
Застосування:
Toyota RAV 4 II 1.8 (ZCA25_, ZCA26_, ZCA25W, ZCA26W) -- 1ZZ-FE -- 08.2000 - 11.2005| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2004, 2002, 2001, 2003, 2005 |
| Код запчастини | RU-251 |
| Кросс-номери | 4806842040;4806842041;4806942040;4806942041 |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Стан | Новий |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |