241 ₴
Застосування:
Daewoo Leganza 2.0 16V -- X 20 SED -- 06.1997 - 12.2002| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2004, 2002, 2001, 2003, 1998, 1999, 1997 |
| Код запчастини | RU-W15 |
| Кросс-номери | 96213130 |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Leganza |
| Стан | Новий |
| Довжина | 49 мм |
| Діаметр внутрішній | 15 мм |
| Діаметр зовнішній | 37.5 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |