283 ₴
Застосування:
Hyundai Accent I 1.3 -- G4EH,G4CH -- 10.1994 - 01.2000| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | JAPANPARTS |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 2004, 1994, 1999, 2002, 1995, 1997, 2006, 2007, 2003, 2001, 2008, 1998, 2005, 1996 |
| Код запчастини | RU-H05 |
| Кросс-номери | 5455602000;5455622100;5455602001;5455602002;5455622000;5455622101;5455622102 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Accent |
| Стан | Новий |
| Довжина | 56 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота | 58 мм |
| Діаметр внутрішній | 18.8 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Італія |