Прємно працювати з приємними людьми.Зробив замовлення моторного мастила Мобил 1.Спрацювали на всі 100.за добу якісне мастило та фільтр були в мене.Ціни дуже приємні,всим рекомендую .
Забрав товар з пошти вирішив не перевіряти потім побачив що пробка знизу була відкрита і "руба" втикнута в змазку і відповідно вся розмазана нею
Не було там ніякої пломби не було заклеєно тому оригінальність стає під питанням
Нормально