


342 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | A247 |
| Виробник | Purflux |
| Кросс-номери | 1444Q1;7700872544;7701037111;8671014074;GAF399;PC2461E;PC623 |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 328 мм |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1997, 1996, 1995, 1994, 2001, 2000, 1999, 1998 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |