


612 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
08.14.050, 13 71 7 602 643, 20 94 8514, 26-2406, 48514, 502 782, 8A0760, A146921, A63203, C 27 026, EAF866, FA613z, LX 2076/1, LX 2076/1, PA3203, QFA1121, V20-2467, WG1216191, WG1795109| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADB112228 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 268 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 219 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |