885 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
100355, 30680293, A141687, LX 1607/1, LX 1607/1, V95-0242, WG1215974| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADF122222 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 219 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |