


340 ₴
Застосування:
Оригінальні номери:
1 457 433 066, 121-11027, 1713585, 20-03-389, 20389, 26-0580, 2966-LF-PCS-MS, 35-12 321 0005, 36MZ018, 8A0402, A140181, A-1752, A32-0403, A458, A63277, A838, A867, AP 111/1, C 2966, CA4309, CMZ12010, DAF595, E649L, EAF3496.10, ELP3999, F231401, FA-389S, FA393z, J1323036, J1323036, LA-409, LFAF424, LX 595, LX 595, M132A52, MA3035, MA-5614, MA-5614, MAF-3389, P652, PA3277, PA7085, QFA0716, RF4P13Z40, SB 2101, SKAF-0060408, VFA64, WA9454, WG1216632, Y701-13-Z40, Y701-13-Z409A| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADM52236 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |