559 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
PROFIT 1512-2639, HONDA 17220-RNA-Y00, SAKURA Automotive A-1665, BLUE PRINT ADH22277, BSG BSG 35-135-008, OPEN PARTS EAF3477.10, KAMOKA F211501, AMC Filter HA-8662, KAVO PARTS HA-8662, WILMINK GROUP WG2219981, WILMINK GROUP WG2284624| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 472 |
| Виробник | Bosch |
| Кросс-номери | 17220RNAA00;17220RNAY00;17220RNDM00 |
| Висота | 44.5 мм |
| Довжина | 224.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 195 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |