| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C808 |
| Виробник | Purflux |
| Кросс-номери | 16900RL0G01;16901RL0G01 |
| Висота | 123 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2009, 2017, 2014, 2024, 2013, 2010, 2012, 2018, 2019, 2021, 2025, 2015, 2016, 2020, 2008, 2022, 2011, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Civic, CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |