| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C457 |
| Виробник | Purflux |
| Кросс-номери | 190645;7701204497;8671002064;ACD8037E;GGF065 |
| Висота | 88 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 1997, 1995, 1992, 1999, 1991, 1998, 2000, 2001, 2002, 1994, 1996, 1993 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane, Safrane, Clio, Rapid |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |