685 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CS834 |
| Виробник | Purflux |
| Кросс-номери | 1455829;1466048;1466048;1770A053;1770A055;5091986;5091986;6M349150AA;6M349155BB;6M349155BB;9M349150BA;9M349150BA;MZ690442;WE0113ZA59A;YL5Z9155AB |
| Висота | 130 мм |
| Внутрішній діаметр | 63 мм |
| Зовнішній діаметр | 88 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2009, 2017, 2014, 2024, 2013, 2006, 2010, 2012, 2018, 2019, 2021, 2025, 2015, 2016, 2020, 2008, 2022, 2011, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi, Ford, Mazda |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport, Pajero |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |