



1 043 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C885 |
| Виробник | Purflux |
| Кросс-номери | 1770A342;233900L070;233900L090 |
| Висота | 114 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 мм |
| Зовнішній діаметр | 89 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2024, 2017, 2015, 2016, 2020, 2022, 2018, 2019, 2021, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Pajero Sport, Pajero, Fortuner |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |