
528 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C504 |
| Виробник | Purflux |
| Кросс-номери | 05019741AA;5019741AA;5179016AA;ACD8088E;GGF175 |
| Висота | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2004, 2005, 2006, 2008, 2000, 2001, 2002, 2007 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |