| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C622 |
| Виробник | Purflux |
| Кросс-номери | 9817256080;9817256080;9817256080;9817256080;9817256080;SU001A7932 |
| Висота | 82 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 82 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2024, 2020, 2022, 2018, 2019, 2021, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Opel, Toyota, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Expert, Scudo, Vivaro, Jumpy, Zafira, Zafira |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |