2 448 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C880 |
| Виробник | Purflux |
| Кросс-номери | 4M0127434E;4M0127434E;4M0127434E;4M0127434E;4M0127434H;4M0127434H;4M0127434H |
| Висота | 177 мм |
| Внутрішній діаметр | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 93 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2024, 2017, 2016, 2020, 2022, 2018, 2019, 2021, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Bentley, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Q7, Touareg |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |