| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C517 |
| Виробник | Purflux |
| Кросс-номери | 1906E3;1906E3;GGF085 |
| Висота | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2024, 2013, 2017, 2015, 2016, 2020, 2010, 2022, 2018, 2012, 2011, 2019, 2021, 2009, 2014, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 407, C5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |