


499 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C480 |
| Виробник | Purflux |
| Кросс-номери | 190634;190635;190654;190655;190655;1906E1;71714923;71714923;9567494887;9567494887;ACD8038E;ACD8099E;E148006;E148006;E148115;E148115;GGF143 |
| Висота | 86 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 77 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2004, 1997, 1995, 1990, 1992, 1994, 1999, 1991, 1998, 2000, 2001, 2002, 1989, 1996, 1993 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | XM, 605, Zeta, 406, Xantia, Xsara, Ulysse |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Франція |