Застосування:
Оригінальні номери:
1 802 052, 104338, 1802052, 2136711, 26-1139, 304 034, 30794824, 31273979, 31336192, 31342920, 8621645, 9003Z-KF-PCS-MS, 9F0056, AFFE017, C10586ECO, C523, DFF1003, EFF5255.10, FA5912ECO, FE183z, KX 393D, KX 393D, MFF-3E30, N497, PE 981/2, PU 9003 z, QFF0401, SKFF-0870055, V25-0524, WF8476, WG1215207| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADF122320 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 113 мм |
| Внутрішній діаметр | 23 мм |
| Діаметр ущільнювального кільця | 87.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |