Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 BF0 208, BOSCH 1 457 431 712, AKRON-MALÒ 1520095, MAGNETI MARELLI 152071760551, PROFIT 1532-1050, FEBI BILSTEIN 172090, STELLOX 21-00818-SX, Omnicraft 2136713, UFI 26.690.00, MAXGEAR 26-0292, CONTINENTAL 28.0002-4083.2, ASHIKA 30-ECO008, JAPKO 3ECO008, HOFFER 4247, MEAT & DORIA 4247, VALEO 587916, MAPCO 63234, TOPRAN 700 234, ASAM AUTOMOTIVE 71994, RENAULT 77 01 206 119, MASTER-SPORT GERMANY 822X-KF-PCS-MS, RIDEX 9F0161, DENCKERMANN A120146, BLUE PRINT ADR162305, BORG & BECK BFF8097, PURFLUX C481, FRAM C8837, SAMPIYON FILTER CE 1328 M, CHAMPION CFF100413, 1A FIRST AUTOMOTIVE D21454, MFILTER DE 3105, DYNAMATRIX DFFX81D, Dr!ve+ DP1110.13.0099, EUROREPAR E148122, HENGST FILTER E61KP D90, COMLINE EFF085, OPEN PARTS EFF5017.10, MECAFILTER ELG5239, KAMOKA F307001, MISFAT F690, CoopersFiaam FA5564, JAPANPARTS FC-ECO008, JS ASAKASHI FE0010, KLAXCAR FRANCE FE041z, BREMSI FE1481, FI.BA FK-904, MULLER FILTER FN1454, FAST FT39069, TECNECO FILTERS GS0300, DELPHI HDF512, DELPHI HDF914, KNECHT KX 81D, MAHLE KX 81D, LYNXauto LF-1403, LUCAS LFDE115, LUCAS FILTERS LFDE115, ALCO FILTER MD-377, FIL FILTER MFE 1350, CLEAN FILTERS MG 083, TECNOCAR N300, FILTRON PE 815/2, QUINTON HAZELL QFF0050, SOFIMA S 0914 NC, SCT - MANNOL SC 7021 P, Stark SKFF-0870160, HIFI FILTER SN 99106, VAICO V46-0554, MOTAQUIP VFF415, WIX FILTERS WF8254, WILMINK GROUP WG1215233, WILMINK GROUP WG1499035, WILMINK GROUP WG1499183, WILMINK GROUP WG1747773, WILMINK GROUP WG1792891, WILMINK GROUP WG2222292, WILMINK GROUP WG2229038| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 822 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 78 мм |
| Внутрішній діаметр | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |