Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.38.028, TOPRAN 110 934, KRAFT AUTOMOTIVE 1720565, OSSCA 18101, STELLOX 21-00729-SX, MAXGEAR 26-1569, CONTINENTAL 28.0002-3035.2, FEBI BILSTEIN 30753, UFI 31.830.00, HOFFER 4817, MEAT & DORIA 4817, VAG 4F0 201 511 B, VAG 4F0 201 511 D, KOLBENSCHMIDT 50013975, MASTER-SPORT GERMANY 720/3-KF-PCS-MS, RIDEX 9F0225, DENCKERMANN A110681, BLUE PRINT ADV182318, TECNOCAR B79, HIFI FILTER BE 545, BORG & BECK BFF8215, CHAMPION CFF100471, DYNAMATRIX DFFL570, Dr!ve+ DP1110.13.0188, COMLINE EFF154, OPEN PARTS EFF5162.20, DELPHI EFP230, MECAFILTER ELE6113, PURFLUX EP205, BOSCH F 026 403 003, KAMOKA F310701, MULLER FILTER FB292, JS ASAKASHI FS0032, CoopersFiaam FT5847, FRAM G10214, HENGST FILTER H225WK, KNECHT KL 570, MAHLE KL 570, LYNXauto LF-1024, 1A FIRST AUTOMOTIVE P10292, FILTRON PP 836/5, PURRO PUR-PF0049, QUINTON HAZELL QFF0136, SOFIMA S 1830 B, ALCO FILTER SP-2151, SCT - MANNOL ST 6084, MOTAQUIP VFF543, WIX FILTERS WF8324, WILMINK GROUP WG1018833, WILMINK GROUP WG1215067, WILMINK GROUP WG1439584, WILMINK GROUP WG2223623, WILMINK GROUP WG2284792, FIL FILTER ZP 8134 FL| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 720/3 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 176 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 74 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |