Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
TOPRAN 113 546, UFI 26.085.00, ASHIKA 30-ECO035, JAPKO 3ECO035, VAG 7L6 127 434 A, DENCKERMANN A120323, FRAM C12516, PURFLUX C945, 1A FIRST AUTOMOTIVE D20942, COMLINE EFF186, JAPANPARTS FC-ECO035, JS ASAKASHI FE0005, MULLER FILTER FN942, QUINTON HAZELL QFF0421, SOFIMA S 6085 NE, HIFI FILTER SN 70345, VAICO V10-1652| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PU 1040 X |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 99 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 102 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |