


1 364 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 450 905 921, KRAFT AUTOMOTIVE 1726395, STELLOX 21-00511-SX, MAXGEAR 26-1130, CONTINENTAL 28.0002-3036.2, VOLVO 30620512, FEBI BILSTEIN 30746, UFI 31.811.00, HOFFER 4721, MEAT & DORIA 4721, KOLBENSCHMIDT 50013685, MEYLE 514 323 0002, VALEO 587040, MAPCO 62900, MASTER-SPORT GERMANY 822/2-KF-PCS-MS, RIDEX 9F0084, DENCKERMANN A110406, BLUE PRINT ADF122311, MILES AFFF080, HIFI FILTER BE 624, BORG & BECK BFF8092, CHAMPION CFF100457, DYNAMATRIX DFFL196, Dr!ve+ DP1110.13.0127, COMLINE EFF148, OPEN PARTS EFF5098.20, PURFLUX EP215, KAMOKA F314201, MULLER FILTER FB160, FI.BA FB-83, BREMSI FE1910, JS ASAKASHI FS2002, CoopersFiaam FT5652, FRAM G9552, HENGST FILTER H220WK, TECNECO FILTERS IN99, ZEKKERT KF-5227, KNECHT KL 196, MAHLE KL 196, LYNXauto LF-1623, CLEAN FILTERS MBNA1539, 1A FIRST AUTOMOTIVE P10160, FILTRON PP 866/2, QUINTON HAZELL QFF0277, SOFIMA S 1811 B, Stark SKFF-0870083, ALCO FILTER SP-2145, VAICO V95-9585, MOTAQUIP VFF494, WIX FILTERS WF8330, WILMINK GROUP WG1018587, WILMINK GROUP WG1214936, WILMINK GROUP WG1439578, WILMINK GROUP WG1748019, WILMINK GROUP WG1792745, WILMINK GROUP WG2218722, WILMINK GROUP WG2280001| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WK 822/2 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 163 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 81 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |