
318 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 42359 |
| Виробник | WIX Filters |
| Кросс-номери | LG394018JD;LG394018;25177541;WGA1582;SL1676;LAF1918;SA42359;33270116;394018S;394018;392642;PA2226;B7496;42359;MD5200 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 58 мм |
| Внутрішній діаметр | 140 мм |
| Зовнішній діаметр | 180 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |