

915 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33546 |
| Виробник | WIX Filters |
| Кросс-номери | 11711183;4222541M1;0003159680;00 0349 993 0;6I0589;205-3043;1596102;1476543;1393098;1383098;138-3096;1013738;1005593;33546;SK3632/1;26560919;26560143;26560142;WK8121;KC 381;L3922F;L3102F-1;L 3102F;P550401;901248;H174WK;PS9268;P7412;FS19840;FS19832;FS19572;FS19531;P551741;P551424;6670996;PA1646FN;BF7674-D;BF7646;BF7581;SP-1345;SP-1245 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 147 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |