
213 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33263 |
| Виробник | WIX Filters |
| Кросс-номери | YM11981055650;2455055700;1W3607-20060;12455055700;11981055650;11713230;4254C5;VV12455055700;51457149;31S9403400;15001023290;16271-43560;YM12455055700;YM119810-55650;KT16271-4356-0;MIU804763;M801101;CH10479;AT256025;4454529;02/971616;8970713480;5864052180;5864007760;YD00009610;WA4454529;4313065;425441;30106121130;42535326;206299;460343;452367;194695;372-7352;S19100-66001-2A;72276230;700736628;WGF9053;26.683.00;S 6683 N;F5207;R2447P;P45;L4103F;FC-MC07;FC-ECO077;E471KP;C7517;FF5259;P502166;6636614;6636518;PF981;BF46111;30-ECO077;30-00-MC07;33263;MD-411 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 89 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |