
679 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33651 |
| Виробник | WIX Filters |
| Кросс-номери | 23514049;P550969;F834-F;33651 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 181 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 мм |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |