1 167 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 219 2017 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 4544200920;4544201920;4605A734;A4544200920;A4544201920;MR977117;4544200920;4544201920;A4544200920;A4544201920;4605A734;MR977117 |
| Висота | 72.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2012, 2008, 2010, 2011, 2005, 2004, 2007, 2009 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Colt, Forfour |
| Товщина | 17.4 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 129.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |