| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 211 7317 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1154442;1154443;1155998;1155999;1156898;1156899;1157747;1157748;1158316;1160522;1161347;1161349;1162481;34111154442;34111154443;34111155998;34111155999;34111156898;34111156899;34111157747;34111157748;34111158316;34111160522;34111161347;34111161349;34111162481;34119058982;34119058989;9058982;9058989;434281 |
| Висота | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 1983, 1992, 1984, 1989, 1988, 1993, 1994, 1991, 1987, 1985, 1982, 1986, 1990 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 94.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |