2 287 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 257 3618/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1775091;2005900;2039733;2253406;2271968;2286735;2390587;2454096;5181461;BV612K021AC;BV612K021AD;CV612001CB;CV612001CC;CV612001CE;CV6Z2001B;KTKV6C2K021AA;KTKV6C2K021AB;KTKV6C2K021AC;MEBV6J2K021AA |
| Висота | 65.4 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2012, 2015, 2020, 2019, 2023, 2014, 2024, 2021, 2017, 2018, 2013, 2016, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga, Focus, Transit |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 180.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |