1 378 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 205 8215 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0446602430;0446630410;0446642090;0446648170;04466F4020;04466F4020;04466V2010;04466F4020;T04466F402;04466F4020;T04466F402;0446602430;0446642090;04466F4020;0446648170;04466F4020 |
| Висота | 47.5 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2020, 2019, 2023, 2024, 2021, 2018, 2025, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Lexus, Toyota, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Yaris, Highlander, RX |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 103.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |