2 345 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 214 5218/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 441698151G;4A0698151B;4A0698151D;4D0698151;4D0698151A;4D0698151AA;4D0698151AD;4D0698151B;4D0698151C;4D0698151E;4D0698151F |
| Висота внутрішньої накладки | 77.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 85.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 1997, 2001, 1996, 1995, 1992, 1994, 1993, 2000, 1991, 2002, 1998, 1999 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, 100, A8 |
| Товщина | 18.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина внутрішньої накладки | 63.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 76.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |