1 718 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 239 1719/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 425242;425243;425458;425458;71752979;77362219;77364862;9949409;9949482;9949516;71752979;77362219;77364862;9949409;9949482;9949516 |
| Висота | 65.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2006, 2001, 1995, 2010, 2023, 2014, 2011, 2017, 2000, 2013, 2003, 2025, 2002, 1997, 2012, 2024, 2021, 2005, 2018, 2004, 2009, 2022, 1999, 1996, 2015, 1994, 2016, 2007, 1998, 2008, 2020, 2019 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Boxer, Ducato |
| Товщина | 19.1 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Ширина | 140.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |