


878 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 203 9215 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 0004206320;0004206420;0004206520;0004206820;0005867542;0005868042;0014207820;0015861842;0015863242;0015863342;0015863642;0015868242;A0004206320;A0004206420;A0004206520;A0004206820;A0005867542;A0005868042;A0014207820;A0015861842;A0015863242;A0015863342;A0015863642;A0015868242;0004206320;0004206420;0004206520;0004206820;0005867542;0005868042;0014207820;0015861842;0015863242;0015863342;0015863642;0015868242;A0004206320;A0004206420;A0004206520;A0004206820;A0005867542;A0005868042;A0014207820;A0015861842;A0015863242;A0015863342;A0015863642;A0015868242;424281 |
| Висота | 73.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 1983, 1979, 1976, 1985, 1977, 1973, 1975, 1971, 1972, 1984, 1974, 1982, 1980, 1981, 1978 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, SL |
| Товщина | 15 мм |
| Ширина | 89.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |